Izvor: Nezavisne Novine, 17.Jan.2022, 08:47

Australija "odškrinula" vrata za učešće Ðokovića dogodine

Australijski premijer Skot Morison ostavio je otvorena vrata Novaku Ðokoviću da se takmiči na Australijan openu sljedeće godine, uprkos tome što se svjetski teniser broj jedan suočava s automatskom trogodišnjom zabranom ulaska u zemlju.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Postoji mogućnost da Đoković učestvuje na Australijan openu sledeće godine

Izvor: Radio 021, 17.Jan.2022

Australijski premijer Skot Morison ostavio je "otvorena vrata" Novaku Ðokoviću da se takmiči na Australijan openu sledeće godine.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.