Izvor: B92, 12.Jan.2019, 21:22

Odlično poluvreme "Orlova", Francuzi pokazali zašto su svetski prvaci

Odlično poluvreme Orlova, Francuzi pokazali zašto su svetski prvaci

Rukometaši Srbije doživeli su težak poraz od Francuske u drugom kolu Svetskog prvenstva, rezultatom 32:21 (15:12).
"Orlovi" su posle odličnog meča i remija sa Rusijom u prvom kolu, odigrali odlično prvo poluvreme protiv "Trikolora", ali više od toga nisu mogli.
Aktuelni svetski šampioni su opravdali klasu i potvrdili silne titule osvojene prethodnih godina, počeli su da lome rivala krajem prvog, a dokusirili ga početkom drugog poluvremena.
Utakmica u "Mercedes benc areni" počela je sjajnom igrom Srbije koja je zahvaljujući odličnoj odbrani bila u konstantnom vođstvu u prvih desetak minuta. Uprkos činjenici da je na...