Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Sep.2019, 21:23

SUPERLIGA SRBIJE: Mladost savladala Subotičane, TSC i dalje neporažen

Kompletirano 8. kolo.

Kompletirano je osmo kolo Superlige Srbije posle kojeg je TSC i dalje ostao neporažen pošto je na domaćem terenu odigrao bez golova protiv Mačve. Domaćin je imao inicijativu i više loptu u svojim nogama, ali nije uspeo da osvoji tri boda.

Lučanska Mladost ostvarila je pobedu pošto je sa 2:0 savladala Spartak. Mladost je bila bolji rival, a to je golom krunisao Radivojević u 38. minutu za vođstvo od 1:0 koje je ostalo i na poluvremenu. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << U drugih 45 minuta domaćin je potvrdio trijumf pošto je Eliomar pogodio u 51. minutu za 2:0. Samo tri minuta kasnije igrač Spartaka Jocić dobio je drugi žuti, odnosno crveni karton, pa je Mladost lako stigla do pobede.