Izvor: Sportske.net, 12.Avg.2018, 19:53

Poluvreme - Zvezda vodi, da li je on Milojevićevo novo oružje za Trnavu? (video)

Iako u značajno izmenjenom sastavu, Zvezda uspela da u prvom poluvremenu stekne prednost protiv Spartaka.

Na našem najvećem stadionu igra se poslednja utakmica četvrtog kola Superlige, Zvezda posle prvih 45 minuta vodi protiv subotičkog Spartaka sa 1:0.

Prvu priliku na utakmici imali su gosti. U 12. minutu Vukčević je dobro izveo korner sa leve strane, Tekijaški je šutirao sa nekih sedam-osam metara, ali nije bio dovoljno precizan.

Zvezda uzvraća >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u 24. minutu, Meleg je proigrao Jevtovića koji je izašao jedan na jedan sa golmanom Lučićem, ali je umesto mreže pogodio stativu. Stopostotna prilika! Tu situaciju možete da pogledate OVDE.

Posle perioda novog zatišja, Slavoljub Srnić je u 37. minutu bio u odličnoj poziciji, pošto mu je Pavkov glavom spustio loptu, šutirao je iskosa sa desne strane, ali lopta odlazi pored gola.

Ali, to je bio uvod u ono što se dogodilo četiri minuta kasnije. Milan Pavkov je prihvatio loptu na dvadesetak metara od gola, driblingom se oslobodio čuvara i stvorio prostor za udarac. To je učinio na najbolji način, snbažno i precizno sa 18 metara, za vođstvo Zvezde od 1:0.

--

Ono sto je dobro danas je to sto na kraju ispada da  Zvezda navikava da igra pred praznin tribinama kroz ove utakmice kao sto je danas ❤ :* #fkcz tuga braco