PREMIJERA PO MERI SURDULIČANA: Spartak lako poražen u Subotici

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Feb.2022, 16:31

Loše izdanje domaćih.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice trijumfalno su krenuli u prolećni deo šampionata, pošto su slavili na gostovanju Spartaku u Subotici (2:0) u okviru 22. kola Superlige.

Surduličani su do vođstva došli u 36. minutu kada je vezista Viktor Lukić zatresao mrežu domaćina.

Posle primljenog gola domaći su preuzeli inicijativu, ali nisu uspeli ozbiljnije da priprete golu Ranđelovića.

Radnik je do drugog pogotka stigao u >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << 90. minutu, kada je Mitošević odlično reagovao na jednu povratnu loptu sa desnog krila.

Spartak je ovim porazom nastavio jako lošu formu sa pripremnih mečeva, kada su poraženi na svih pet mečeva. Trenutno su na desetom mestu sa 27 bodova, dok je ekipa s juga Srbije na 13. poziciji sa tri boda manje.

Spartak - Radnik 0:2 (0:1)                                                                                                                                       Lukić 36, Mitošević 90