Izvor: KGsport.info, 16.Apr.2018, 19:58

Zapaženi rezultati takmičara BK Ravens KG na Juniorskom kupu u Vršcu

Jubilarni, deseti po redu „Juniorski badminton kup – Vršac 2018“, održan je u nedelju, 15. aprila, u Sportskom centru „Millenium“, uz učešće 64 takmičara iz devet srpskih klubova. Zapažene rezultate na ovom turniru ostvarili su predstavnici Badminton kluba Ravens KG, koji su osvojili četiri medalje u singlu i dve u dubl konkurenciji.
Najuspešniji u singl konkurenciji bio je Aleksandar Jovičić, kome je pripalo srebro u konkurenciji dečaka do 15 godina starosti. Bronzane medalje osvojili su Stefan Maksimović (dečaci do 11 godina), Luka Milić (dečaci do 17 godina) i Minja Milovanović (devojčice do 17 godina).
U dubl konkurenciji, Jana Nedeljković i Minja Milovanović...