Voždovac sa igračem manje slavio u Šapcu

Izvor: B92, 31.Maj.2020, 21:34

U poslednjoj utakmici 27. kola Linglong Superlige Srbije Voždovac je savladao Mačvu u Šapcu minimalnim rezultatom 1:0 (0:0).

Strelac jedinog gola na meču bio je vezista "zmajeva" Ivan Milosavljević u 85. minutu meča.

Voždovac je na ovaj način prekinuo crni niz od šest uzastopnih poraza u domaćem šampionata.

Mačva je kao poslednjeplasirani tim na tabeli, verovatno najveći dobitnik skraćivanja prvenstva i ukidanja ispadanja.

Voždovac, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << iako bolje rangirani tim, nije imao ulogu favorita.

Još dalji od pobede je bio od 57. minuta kada je Miloš Stojčev zaradio direktan crveni karton.

Međutim, u junaka gostiju iz Beograda izrastao je Ivan Milosavljević, vezista pozajmljen Voždovcu iz Partizana.

Mačva jednostavno nije imala snage da sa igračem više u poslednjih 35 minuta na bilo koji način ugrozi "zmajeve".