Izvor: MozzartSport.com, 17.Sep.2021, 02:50

Veče remija u Brazilu: Kruzeiro i Vasko prepustili slađe bodove rivalima

Skroman učinak nekadašnjih šampiona Brazila
Kruzeiro i Vasko od nekadašnjih šampiona Brazila stigli su do proseka Serije B, a večeras su dopisali po bod u drugoligaškoj trci.
Oba kluba su ostvarila remije istim rezultatom - 1:1 i tačku na 24. kolo prvenstva stavila uz gorak ukus u ustima. Naime, slađi bodovi večeras su završili na kontu Operarija i CRB-a, imajući u vidu da su pomenuti klubovi u završnici utakmice izbegli poraze.
Vasko je na gostovanju u Maseiju dobro izdanje naplatio prelepim golom Kana u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, međutim nerešeni ishod golom u 92. minutu potpisao je rezervista domaćina Renan Bresan.