(VIDEO) PETARDA BARSELONE: Het-trik Mesija, čudan gol Nejmara i makazice Suareza

Izvor: Kurir, 15.Feb.2015, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BARSELONA - Fudbaleri Barselone pobedili su na svom terenu ekipu Levantea 5:0 (2:0) u meču 23. kola španske Primere.

Golove za katalonski klub postigli su Nejmar u 17, Mesi u 38, 59. i 65, kao i Suarez u 73. minutu.

Barselona je u vođstvo stigla u 17. minutu golom Nejmara posle asistencije Mesija. Argentinac je na 2:0 povisio u 38. minutu.

Mesi je u 59. minutu povisio na 3:0, a onda je u 65. minutu postigao još jedan gol ovog puta sa penala. Ovo je bila Mesiju >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << 300. utakmica u Primeri. On je ove sezone postigao 26 golova u Primeri, dva manje od Kristijana Ronalda. Argentinac je postigao četvrti "het-trik" ove sezone. Konačan rezultat postavio je Luis Suarez makazicama u 73. minutu.

Barselona je trenutno druga na tabeli sa 56 bodova, dok Real na prvom mestu ima 57. Levante je 19. sa 19 bodova.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.