VBA šokirao Vulvse posle dva preokreta VIDEO

Izvor: B92, 16.Jan.2021, 16:32

Vest Bromvič Albion savladao je Vulverhempton u gostima 3:2 (1:2), u meču 19. kola Premijer lige.

VBA je prekinuo niz od osam mečeva bez pobede i došao do 11. boda u sezoni.

Vulvsi nastavljaju sa lošim partijama, pošto su trenutno 14. na tabeli.

Već u sedmom minutu Vili Boli pravi penal, pošto je nagazio Robinsona.

VBA dolazi do prednosti, pošto Pereira rutinski realizuje penal.

Šest minuta kasnije, Vili Boli ruši Kjerana Gibsa, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ali sudija nije pokazao na belu tačku.

Rui Patrisio sprečio je dobrom odbranom Robinsona da duplira prednost u 31. minutu i onda je stigla kazna.

Fabio Silva pogodio je u 38. minutu za izjednačenje.

Preokret je u 43. minutu doneo Vili Boli, koji se iskupio za napravljeni penal.

I onda u prvih deset minuta drugog poluvremena šok za Vulverhempton.

Sjajan gol glavom postiže Adžaji u 52. minutu za izjednačenje.

U 56. minutu, kapiten Vulvsa Koadi pravi penal i Pereira je ponovo pogodio sa bele tačke za 3:2.