Uzbudljivo u Inđiji i Surdulici, TSC siguran protiv Radničkog

Izvor: RTS, 03.Nov.2019, 18:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrano je novih šest susreta u okviru 15. kola Linglong Superlige Srbije. Veoma uzbudljivo i neizsvesno je bilo na mečevima u Inđiji i Surdulici, a pobede u nedeljnim susretima su upisali TSC, Javor i Spartak.
Više nego sadržajan bio je meč u Inđiji koja je dočekala Javor.

Gosti su poveli golom Kolakovića u 31. minutu, da bi potom Inđija preokrenula za samo dva minuta u drugom poluvremenu. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Prvi gol postigao je Rajevac u 37, da bi prednost Inđija stekla autogolom Amanovića u 49. minutu.
Poslednjih pola sata susreta donela su dva crvena kartona i još dva gola. Inđija je ostala bez dvojice fudbalera, pošto su Dimitrov i Bosančić zaradili crvene kartone.
Javor je u poslednjih deset minuta došao do preokreta golovima Petkovića u 80. i 90. minutu.
Voždovac je u Surdulici izgubio prednost od 2 gola u poslednjih pet minuta meča.
Tim iz Beograda vodio je golovima Mašovića postignutim u 48. i 72. minutu.
Stanisavljević je u 86. minutu smanjio na 2:1, da bi remi Radniku doneo Pavlov u sudijskoj nadoknadi.
TSC je sa 2:0 savladao kao domaćin ekipu Radničkog. Golove je postigao Lukić u 47. i 80. minutu.
Golom Šormaza Spartak iz Subotice je slavio u gostima protiv Napretka.
Mačva i Čukarički, kao i Rad i Mladost odigrali su mečeve bez postignutih golova.