Užasan start Obamejanga i još jedno bledo izdanje Arsenala

Izvor: B92, 11.Jan.2020, 16:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Arsenala i Kristal Palasa remizirali su rezultatom 1:1 u 22. kolu Premijer lige.

Izabranici Mikela Artete nisu uspeli da dođu do dve vezane pobede u Premijer ligi prvi put još od samog početka sezone (1. i 2. kolo).

Sve je počelo dobro po "tobdžije", pošto su povele u 12. minutu kada je asistenciju Lakazeta iskoristio Obamejang.

Tu situaciju pogledajte OVDE.

Nije bilo velikih prilika sve do 54. minuta kada je uz neverovatnu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dozu sreće Aju postigao gol.

On je šutem napucao Luiza, te je lopta potpuno promenila pravac i prevarila Lena za 1:1. Džordanov gol pogledajte OVDE.

U 67. minutu veliku glupost napravio je Obamejang, strelac gola za svoju ekipu. On je nesmotreno startovao na Mejeru i potencijalno ga udaljio sa terena na duže vreme.

Glupos Gabonca, koju je Pol Tirni osudio žutim kartonom, pa VAR prepravio u crveni, pogledajte OVDE.

Arsenal je ostao sa igračem manje, ali je uprkos tome imao dve odlične prilike da dođe do pobede do kraja meča. Ipak, mreže su mirovale.