Izvor: MozzartSport.com, 23.Okt.2021, 00:06

Uzalud serija Avile, Kote srušio snove Osasune: Granada odnela bod iz pamplone u 90. minutu

Gostima slađi bod uprvom susretu 10. kola Primere (1:1)
Osokoljeni serijom od tri pobede fudbaleri Osasune dočekali su gostovanje Granade odlučni u nameri da dopišu novi trijumf, a pogodak Čimija Avile u 45. minutu krunisao je inicijativu domaćina. Ipak, čitava koncepcija toma iz Pamplone srušila se poput kule od karata crvenim kartonom Kotea u 74. minutu, a gosti su igrača više materijalizovali u poslednjem minutu utakmice i tako stigli do dragocenog boda (1:1).