Utakmica sezone na Artemio Frankiju, magični Muriel spasio Milenkovića! (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Jan.2019, 18:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Utakmica sezone na "Artemio Frankiju", magični Muriel spasio Milenkovića! (video)

Muriel odigrao utakmicu karijere, Fiorentina sa igračem manje do boda.

Velika utakmica na Artemio Frankiju.

Nekadašnji fudbaler Sampdorije Luis Muriel u kojoj je igrao u životnoj formi u toj ekipi danas je umalo srušio upravo - Sampdoriju. Ipak, njegova utakmica života je malo, gosti su u neverovatnoj završnici umalo odneli ceo plen preokretom, Pecela je spasio stvar domaćinu za - 3:3 (1:1).

Prvi gol je remek-delo, igrao se 34. minut, uspeo je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Muriel da napravi dobru varku i da savlada protivničkog golmana.

Još lepše remek-delo napravio je Gaston Ramirez iz slobodnog udarca, prelep gol pogledajte OVDE. Uspela je tako ekipa Sampdorije da stigne do izjednačenja par minuta nakon što je crveni karton dobio Fernandeš, pa je Fiorentina igrala sa igračem manje.

Ipak, i pored toga je uspela da postigne gol, igrao se 70. minut kada je Muriel ponovo savladao golmana Dorije, i ovo je gol koji vredi pogledati nekoliko puta. Magija.

U 81. minutu izjednačenje, penal koji je dosuđen opravdano, Kvaljarela pogađa za totalnu neizvesnost.

Samo četiri minuta kasnije, fantastični Kvaljarela uspeva da prevari svog čuvara Milenkovića i da donese 2:3.

Nije bio kraj. Fiorentina je svim silama krenula napred, Pecela koristi šansu i donosi veliki bod.

U drugom meču SPAL i Bolonja su remizirali, bilo je 1:1, strelac za domaće je bio Kurtić, a za goste Rodrigo Palasio.