Turska: Prvenac Duška Tošića na majstorsku rabonu El Kabira!

Izvor: Sportal.rs, 22.Mar.2015, 17:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Turska: "Prvenac" Duška Tošića na majstorsku rabonu El Kabira!

Levi bek Genčlerbirligija Duško Tošić u nedelju je postigao "prvenac" u turskoj Superligi u tekućoj sezoni. Srpski reprezentativac je u 68. minutu meča na gostovanju Istanbul Bašakšehiru glavom krunisao majstorsko dodavanje rabonom Mestafe El Kabira sa desne strane i doveo Genčler u vođstvo.

Pogodak Tošića glavom, ali još lepšu asistenciju EL Kadira rabonom nakon driblinga pogledajte OVDE.

U nastavku meča 25. kola Superlige Turske, Istanbul Bašakšehir je načinio veleobrt i od 84. minuta do poslednjeg zvižduka sudije sa tri gola odneo sva tri boda - 3:1.

(Foto: MN Press)

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.