Izvor: MozzartSport.com, 17.Okt.2020, 23:34

Sveprisutni Bruno Fernandeš, poništen gol, promašen penal i rašlje za tri boda (VIDEO)

Manester Junajted preskočio nezgodni Njukasl
Crveni Đavoli su se na jedvite jade oporavili od sramote koju im je priredio Totenhem na Old Trafordu u prošloj rundi. I to zahvaljujući Brunu Fernandešu kojeg nije pokolebao ni poništen gol, ni promašen jedanaesterac. Gostovanje Mančester Junajteda na Sent Džejms parku ispostavilo se kao izuzetno zahtevno, u jednom momentu i mučno, iako konačnih - 1:4 ne ide u prilog toj činjenici. Gosti su do 86. minuta bili u rezultatskom egalu, ali je portugalski ofanzivni vezista još jednom pokazao da poseduje ogroman uticaj na igre i rezultate Junajteda. Rame uz rame sa Fernandešom stoji i Markus Rašford koji je u završnih desetak minuta podelio dve asistencije i pogotkom...