Superliga: Inđija ponovo bez bodova zbog penala

Izvor: B92, 21.Sep.2019, 18:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su Inđiju na gostovanju sa minimalnih 1:0, u devetom kolu Linglong Superlige Srbije.

Radnički je tako prekinuo niz od dva poraza u prvenstvu, dok je produžio seriju neuspeha Inđije na četiri.

Strelac prvog i, ispostavilo se, odlučujućeg gola bio je Nermin Haskić već u 12. minutu, kada je realizovao jedanaesterac.

Inđija je tako drugi meč zaredom zbog penala ostala bez bodova, pošto je u prethodnom kolu na isti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << način u samom finišu meča izgubila sva tri boda iako je vodila protiv Crvene zvezde.

Domaćin je bio i bolji rival u nastavku susreta, ali nije bio dovoljno konkretan da dođe do gola i barem boda na ovom meču.

U narednom kolu, 28. septembra, u Niš dolazi Partizan, dok Inđija putuje u Beograd na megdan Voždovcu dan kasnije.