Šok na premijeri belgijskog šampionata: Evrogol Edmilsona srušio Klub Briž! (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 24.Jul.2015, 22:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Autsajder očitao lekciju favoritu iako je gubio na poluvremenu i završio meč sa deset igrača

Belgijsko prvenstvo je poznato po mnogim preokretima i iznenađujućim rezultatima, a ako je suditi po prvom meču nove sezone čeka nas spektakl! Sent Truden je savladao favorizovani Klub Briž sa 2:1 fanatastičnim pogotkom Edmilsona u 74. minutu meča.

Klub Briž je odlično započeo duel i polovinom prvog poluvremena stigao do vođstva od 1:0 preko Toma de Sutera. >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << Tim rezultatom se otišlo na odmor i delovalo je da će ovo biti siguran početak jednog od glavnih favorita za titulu. Međutim…

Prvo je Portugalac Ruben Fernandeš poravnao rezultat, a zatim je Edmilson da Silva zapeo praćku i postigao fantastičan pogodak sa distance. On je četiri minuta kasnije dobio drugi žuti karton, ali su njegovi saigrači uspeli da sačuvaju prednost do kraja meča.

Na kraju, tri boda za domaćina i veliko iznenađenje već na startu šampionata.

Neka bude ovako uzbudljivo sve do kraja prvenstva!