Simeone slavi Feliksa

Izvor: B92, 31.Okt.2020, 21:34

Atletiko Madrid je upisao pobedu na gostovanju Osasuni u Pamploni – 3:1 (1:0).

Heroj tima Dijega Simeonea je Portugalac Žoao Feliks koji je postigao prva dva gola na meču i praktično ga rešio.

Istina, Feliks je promašio penal na ovom meču u 48. minutu, ali je to bio drugi jedanaesterac za "jorgandžije na meču.

Prvi je u 43. minutu u vođstvo pretvorio upravo Feliks.

Promašaj početkom drugog poluvremena ga nije poremetio, jer je u 69. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu ponovo njegovo ime bilo na semaforu.

Pobegao je odbrani, šutirao sa ivice kaznenog prostora i na sjajan način zatresao mrežu.

Nadu Osasuni doneo je Ante Budimir u 80. minutu, ali ju je već posle pet minuta "ugasio" Lukas Toreira postavivši konačnih 3:1 za Atletiko.