Serija A - Sasuolo siguran protiv Balotelija i drugova (video)

Izvor: Sportske.net, 19.Dec.2019, 01:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Breša nije mogla da izbegne poraz na domaćem terenu.

U zaostalom meču 7. kola italijanske Serije A, fudbaleri Sasuola savladali su Brešu u gostima sa 2:0.

Sasuolo je poveo u 25. minutu kada je Hamed Traore savladao golmana nakon asistencije Berardija.

Pokušavala je Breša da stigne do izjednačenja, pretila preko Balotelija i Spaleka, ali kazna za promašaje je stigla u drugom poluvremenu.

Igrao se 71. minut kada se Frančesko Kaputo dobro snašao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u kaznenom prostoru Breše i postavio konačnih 2:0.

Sasuolo se tako našao na 11. mestu sa 19 osvojenih bodova, dok je Breša 18. sa 13 bodova.