Serija A - Petanja srušio Boginju, ispred SPAL-a samo Juve! (video)

Izvor: Sportske.net, 17.Sep.2018, 22:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Serija A - Petanja srušio "Boginju", ispred SPAL-a samo Juve! (video)

Imamo novi hit Kalča.

U poslednjoj utakmici četvrtog kola italijanske Serije A, SPAL je na svom terenu neočekivano slavio protiv Atalante rezultatom 2:0.

Nakon prilično ujednačenog prvog poluvremena, u drugom delu meča konkretniji je bio domaćin iako je Atalanta bila ta koja je imala veći posed lopte.

Poveo je SPAL golom Andree Petanje u 50. minutu kada se Italijan najbolje snašao u petercu nakon prekida sa desne strane i savladao Golinija.
Isti igrač duplirao je prednost svoje ekipe šest minuta kasnije kada je udarcem sa leve strane uz dosta sreće postigao pogodak.

SPAL je tako postao pravi hit Serije A jer nakon četiri utakmice ima skor od tri pobede i jednog poraza što ga dovodi do drugog mesta na tabeli!

Srpski internacionalac Vanja Milinković Savić je pobedu svog tima ispratio sa klupe.