Izvor: Sportske.net, 15.Sep.2019, 14:39

Serija A - Ludilo u Đenovi, pobeda Atalante pred Zagreb! (video)

Neverovatna završnica meča na "Luiđi Feraris" stadionu.
Atalanta je vodila do samog kraja golom Muriela iz penala, Krišito poravnava rezultat istom metodom u devedesetom minutu da bi Zapata ipak doneo pobedu gostima u 95. minutu!
Domaćini su postigli gol na samom početku meča, ali je pogodak iz četvrtog minuta poništen zbog ofsajda. Od tog momenta kreće prava ofanziva Gasperinijevog tima, svoje prilike su imali Zapata u par navrata, ali i Pašalić međutim bez učinka.
U domaćoj ekipi agilan je bio Ivan Radovanović, ali ipak propušta odličnu šansu u dvadesetom minutu, njegov šut je ipak završio pored gola, te se na poluvreme otišlo sa 0:0.