Serija A - Inter propustio priliku da se vrati na čelo tabele! (video)

Izvor: Sportske.net, 26.Okt.2019, 20:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Neroazuri" nisu uspeli da dođu do trijumfa na svom stadionu.

Fudbaleri Intera nisu iskoristili kiks Juventusa, te će i nakon devetog kola biti na drugom mestu na tabeli.

Remizirali su puleni Antonija Kontea sa Parmom na "Đuzepe Meaci", susret u Milanu završen je rezultatom 2:2 (1:2).

Igrao se 23. minut kada su stigli do prednosti, Antonio Kandreva je uz malo sreće pogodio mrežu "Mlekadžija".

Ipak, u narednih sedam minuta Parma dolazi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << do preokreta.

Već u 26. minutu je igrač Intera na pozajmici u Pari Jan Karamo efektnim udarce sa ivice kaznenog prostora poravnao rezultat, da bi u 30. minutu Žervinjo, na asistenciju mladog francuskog fudbalera, doneo prednosti gostima.

Golove iz prvog poluvremena pogledajte OVDE.

U nastavku, Inter vrlo brzo dolazi do izjednačenja.

Kandreva je proigrao Lukakua, ovaj je bio usamljen pred golom Parme, iz okreta je pogodio praznu mrežu rivala, ali je pogodak u startu poništen zbog ofsajda.

Sudija je odlučio da pogleda snimak, nakon kojeg je odlučio da prizna pogodak, čitavu situaciju pogledajte OVDE.

Do kraja su "Neroazuri" imali još par prilika da dođu do preokreta i pobede, ali su pokušaji Kandreve, De Fraja i Esposita iz dobrih pozicija završili pored gola rivala.