Serija A - Anemični Milan bez šansi u Udinama, zebretama čitav plen! (video)

Izvor: Sportske.net, 25.Avg.2019, 20:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Serija A - Anemični Milan bez šansi u Udinama, "zebretama" čitav plen! (video)

Iznenađenje na startu Serije A.

Fudbaleri Udinezea napravili su večeras veliko iznenađenje pošto su na domaćem terenu savladali Milan rezultatom 1:0 u prvom kolu italijanske Serije A.

U prvom poluvremenu nismo videli previše uzbuđenja, osim pokušaja Romanjolija i trenutka kada je domaćin tražio penal u finišu prvog dela.

Nastavak je sa sobom doneo veliko iznenađenje, pretila je nova "uspavanka", ali je monotoniju razbio Rodrigo Bekao koji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je odlično reagovao na korner Rodriga De Paula u 72. minutu.

Krenuo je Milan ofanzivno do kraja meča, usledila je prava opsada gola Musoa, međutim promene rezultata nije bilo.

Marko Đampaolo je tako porazom započeo karijeru na klupi Milana.