Izvor: RTS, 24.Apr.2021, 22:37

Sedam golova u Parmi, pobede Đenove i Sasuola

Fudbaleri Krotonea savladali su ekipu Parme u gostima sa 4:3 u jednom od najzanimljivijih mečeva 33. kola Serije A.
Spektakularan meč odigrali su Parma i Krotone na stadionu "Enio Tardini".

Gosti su poveli u 14. minutu preko Magaljana, da bi u 29. Herbnaniu izjednačio na 1:1.
Do kraja prvog poluvremena Krotone je postigao još dva gola. Prvo je Simi u 42 povisio na 2:1, dok je još jedan gol prednosti doneo Unas u nadoknadi prvog poluvremena.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Delovalo je kao da Krotone ima konce utakmice u svojim rukama, ali je Parma za pet minuta postigla dva golka, jedan preko Žervinja u 49, a drugi preko Mihaile u 54. minutu i tako došla do izjednačenja.
Konačnih 4:3 za Krotone postavio je Simi golom sa bele tačke u 69. minutu.