Izvor: MozzartSport.com, 21.Sep.2021, 21:26

Sa Turcima i Balotelijem nikad dosadno: Bešiktaš ispustio tri gola prednosti, usledio je haos (VIDEO)

Adana za nešto više od pola sata nadoknadila tri gola minusa i došla do boda u Istanbulu

Kakav meč na Vodafon Parku! Posle 53 minuta igre činilo se da će Bešiktaš rutinski doći do pete pobede u sezoni. A onda... Nije se Adana dala predati. Matijas Vargas joj je dao veštački disanje, a onda Mario Baloteli projektilom ulio nadu. Poslednju priliku na meču gosti su imali iz kornera. Baloteli je nadvisio protivničkui odbranu, spustio loptu ka golu, odakle >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je preko linije preterao Brit Asombalonga - 3:3.

Još jedan lud meč u Turskoj. Kakva god da je Superliga, jedno je sigruno - beskrajno je zabavno pratiti je. Nikada ne znate šta možete da očekujete. Ko bi pomislio da Bešiktaš može da ispusti pobedu na svom stadionu, kada je posle sat vremena imao tri gola prednosti? Neverovatno.

Pitao se domaćin za sve u prvom poluvremenu, na odmor otišao sa dva gola prednosti.. Imao je 72 odsto vremena loptu u nogama tokom prvih 45 minuta, a onda posle samo sedam minuta igre u drugom delu uvećao prednost na tri gola. Delovalo je da je Adana dotučena, ali nije prestalo da kuca srce povratnika u elitni rang. Vargas je povratio otkucaje, Baloteli ubrzao ritam, a onda Asombalonga doveo situaciju na stadionu u Istanbulu do usijanja.

Usledilo je i koškanje posle potvrde iz VAR sobe da je pogodak validan. Nastala je gužva kraj aut linije, a u centru je bio, naravno, Baloteli. Vatru je zapalio još posle pogotka koji je postigao u 78. minutu. Prišao je klupi Bešiktaša i poslao poruku treneru Sergenu Jaldžinu. Turski stručnjak je navodno pre godinu dana izjavio da italijanski napada "nema mozga". Nije mu to trebalo. Jer Mario takve stvari ne zaboravlja.