SVE MU JE JASNO: Stojković objasnio razloge poraza u Istanbulu (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Avg.2018, 08:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Crno-beli se oprostili od Evrope.

Fudbaleri Partizana posle poraza od 3:0 u na gostovanju Bešiktašu u Istanbulu završili su takmičenje u Ligi Evrope ove sezone. Crno-beli su odoleveli do finiša prvog poluvremena, ali su za samo osam minuta primili dva gola, posle čega nije bilo šanse za povratak u igru.

TVITER SE PUŠI! Navijači Partizana osudili SRAMNU igru svojih ljubimaca! (FOTO)

DEFANZIVAC PARTIZANA: Primili smo dva gola iz naše neopreznosti >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<

📷 A tough night in Istanbul pic.twitter.com/WXzUNY9DeK

— FK Partizan Belgrade 🇬🇧 (@FKPartizan_EN) August 30, 2018

Kao i svim igračima Partizana, poraz je teško pao i golmanu Vladimiru Stojković koji je kratko objasnio uzroke poraza svog tima.

- Bešiktaš je dobra ekipa. Imaju jasan cilj. Mi smo izgubili. Idemo dalje. Veliki je protivnik bio  u pitanju jasan je Stojković.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.