Izvor: HotSport.rs, 22.Okt.2017, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SUPERLIGA KINE: Sedmi put zaredom, Gvangžu Evergrande je šampion!

Puleni Luisa Felipea Skolarija su dva kola pre kraja obezbedili šampionski trofej.

To su učinili ubedljivom pobedom dan Gvižuom od 5:1.
Sve je počelo 100. golom Gao Lina u dresu kluba, da bi nakon dva minuta Alan povisio na 2:0. Nešto kasnije je Vang uspeo da smanji na 2:1 nakon posle dodavanja Suareza.
Autgolom Dua je Gvangžu opet imao dva gola prednosti, Ju se upisao u listu strelaca u 77. minutu da bi u drugom minutu nadoknade >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Murikvi postavio konačnih 5:1.
Na ovakv rasplet je uticao i Dragan Stojković Piksi koji je u Šangaju doneo veliko iznenađenje. Njegov Gvangžu R&F je sa 2:1 porazio Šangaj SIPG. Đang je doneo prednost gostima, da bi potom Hulk promašio sa penala. Na 2:0 je povisio najbolji strelac Zahavi, a desetak minuta kasnije Hulk smanjio na 2:1, što se ispostavilo kao konačan rezultat.