SL - Šok za Lalatovića, Voždovac slavio u Kruševcu, nova pobeda Nišlija

Izvor: Sportske.net, 13.Sep.2017, 20:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrane prve tri utakmice devetog kola Superlige.

I dok je većina ljubitelja sporta u Srbiji večeras okreuta košarkaškim dešavanjima, kao i utakmicama fudbalske Lige šampiona, igraju se i mečevi devetog kola Superlige.

Zanimljivi rezultati u prve tri utakmice.

Iako je trener Čukaričkog Nenad Lalatović u najavi utakmice >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa Radnikom istakao kako ima ekipu kadru za plasman među četiri najbolje u Superligi, večeras su Surduličani odneli sva tri boda sa Banovog brda - 2:1.

Istim rezultatom je i sve bolja ekpa Voždovca slavila u Kruševcu protiv Napretka, dok je jedini uspešan od domaćina bio niški Radnički.

Nišlije su trijumfovale sa 1:0 protiv čačanskog Borca, golom Miladinovića već u drugom minutu utakmice.

U Kruševcu pobedu Voždovčanima doneo je dvostruki strelac Luković, koji je pogađao u 26. i 82. minutu, a Sekidika je u 58. minutu postigao jedini gol za Napredak.

Od 19 časova počele su još tri utakmice, na kojima je u prvom poluvremenu postignut samo jedan gol.