Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Maj.2021, 23:08

SERJIA A: Mihajlović ostao bez 6.300.000 evra! Goleada na Bentegodiju

Direktan okršaj za prestižnu sumu.
Fudbaleri Verone i Bolonje odigrali su nerešeno na "Bentegodiju", u poslednjem meču 37. kola Serije "A", remiziravši rezultatom 2:2.
U meču punom uzbuđenja, izabranici Siniše Mihajlovića propustili su šansu da "zarade" 6.300.000 evra, koliko u razlici među premijama dobija tim koji stigne među prvih deset u Seriji "A" u odnosu na onog ko se plasira u donjem delu tabele.
Već posle 120 sekundi od prvog sudijskog zvižduka, domaćina je u vođstvo doveo David Faraoni, da bi izjednačenje Bolonji doneo De Silvestri u 32. minutu.
Na asistenciju srpskog reprezentativca Darka Lazovića u 53. minutu, Veroni je novu prednost doneo hrvatski internacionalac...