Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Avg.2019, 22:51

SERIJA A: Miha nesrećno ostao bez pobede, BOMBA Kolarova nedovoljna za trijumf Vučice (VIDEO)

Počela je najjača italijanska liga.
Ovog vikenda počela je italijanska Serija A, a u nedelju je odigrano sedam utakmica. Na terenu se našlo čak šest srpskih fudbalera, a na klupu Bolonje se vratio i Siniša Mihajlović.
Mihina Bolonja je gostovala Veroni za koju je 90 minuta odigrao Darko Lazović, a na čijoj je klupi presedeo čitav meč Boris Radunović. Ta utakmica je završena rezultatom 1:1, iako je Verona od 13. minuta igrala sa igračem manje. Bolonja je povela preko Šansonea dva minuta posle tog crvenog kartona iz penala, ali je konačan rezultat postavio Migel Veloso krajem prvog poluvremena.
Roma i Đenova su u Rimu odigrali utakmicu sa šest golova, ali bez pobednika. Na poluvremenu...