Remi u vojvođanskom derbiju, TSC pobedio Radnik za peto mesto

Izvor: B92, 14.Maj.2021, 18:19

Fudbaleri Vojvodine i Spartaka remizirali su rezultatom 1:1, u vojvođanskom derbiju 37. kola Linglong Superlige Srbije.

Spartak je vodio na gostovanju u Novom Sadu od 13. minuta golom Lazara Tufegdžića, a u 75. je izjednačio Marko Mrkaić.

Vojvodina je treća na tabeli srpskog prvenstva sa 71 bodom.

Spartak ima 51 i zauzima sedmo mesto.

TSC je u borbi za petu poziciju pobedio Radnik sa 3:0 u Surdulici.

Golove su dali Jug Stanojev u >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << 54, Janko Tumbasević u 79. i Đuro Zec u 83. minutu.

TSC sada ima 55 bodova, koliko i šestoplasirani Radnik.