Remi Vojvodine i Javora, Mačva i dalje bez pobede, Radnički pobedio Rad

Izvor: B92, 26.Okt.2019, 20:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Vojvodine i Javora odigrali su u Novom Sadu nerešeno 2:2, u utakmici 13. kola Super lige Srbije.

Ranko Veselinović je već u trećem minutu doneo prednost Vojvodini, na 1:1 je izjednačio Nikola Petković u 19. minutu, a novo vođstvo domaćem timu doneo je Petar Bojić u 44. minutu.

Konačnih 2:2 postavio je Vanja Zvekanov u 72. minutu.

Vojvodina je trenutno druga na tabeli domaćeg šampionata sa 27 bodova, dok je Javor na 11. poziciji sa 13. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su u gostima ekipu Rada sa 2:1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Rad je poveo odmah na početku nastavka, u 46. minutu, a strelac je bio Darko Bjedov. Radnički je, međutim, do kraja meča preokrenuo rezultat golovima Erika Jirke u 59. i Nermina Haskića u 80. minutu.

Radnički je upisao osmu pobedu od početka šampionata i četvrti je na tabeli sa 25 bodova, dok je Rad na pretposlednjem mestu sa sedam bodova.

Fudbaleri Mladosti su u gostima slavili protiv Mačve sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Miloš Šatara u 41. minutu. Mladost je osma na tebeli sa 18 bodova, dok je Mačva i dalje bez pobede i poslednja na tabeli sa samo tri osvojena boda.