Rajković kapitulirao iz slobodnjaka VIDEO

Izvor: B92, 13.Feb.2022, 18:03

Fudbaleri Remsa poraženi su kao gosti od Nanta 1:0, u meču 24. kola Lige 1.

Pobeda nad Bordoom u prošloj rundi od čak 5:0, ipak, nije bila nagoveštaj poboljšanja forme ekipe za koju brani Predrag Rajković.

Doduše, treba reći da je Rems gotovo čitavu utakmicu igrao sa desetoricom, posle isključenja Abdelhamida u 14. minutu.

Samo tri minuta kasnije, Simon je postigao jedini gol na meču, iz slobodnjaka, u ugao u kojem je stajao naš čuvar mreže. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Minimalan trijumf kao gost ostvario je Strazbur nad Anžeom, a jedini pogodak viđen je u 11. minutu, kada je strelac bio Kevin Gameiro.

Pobedu na strani je ostvario i Sent Etjen nad Klermonom (2:1), posle preokreta, a junak je bio Timoti Kolodzejčak.

Ubedljiv na svom terenu bio je Brest, koji je tukao Troju rezultatom 5:1. Po dva gola postigli su Onora i Satriano, a jedan Munije.