Rafinja i Levandovski za +8 Barselone VIDEO

Izvor: B92, 01.Feb.2023, 23:54

Fudbaleri Barselone su u zaostalom meču La Lige slavili kao gosti protiv Betisa, 2:1 (0:0).

Tako su igrači Barselone zadržali razliku od osam bodova u odnosu na Real.

Meč na stadionu "Benito Viljamarin" rešen je u poslednjih 25 minuta.

Imala je Baraslona pre toga nekoliko prilika, pre svih preko Pedrija i Gavija, ali nije ih iskoristila.

Ipak, na isteku 65. minuta konačno se zatresla mreža Betisa.

Alehando Balde je lepo prošao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << po levoj strani, ubacio loptu pred gol gde je na pravom mestu bio Rafinja - 0:1.

Barselona je veliki deo posla završila u 80. minutu.

Posle kornera sa desne strane, Levandovski se sjajno snašao u petercu i rutinski poslao loptu u mrežu Betisa.

Domaćin je napravio uzbudljiv finiš jer je u 85. minutu Žil Kunde postigao autogol za 1:2.

Međutim, Barselona je uspela da izdrži sve i odnese pobedu.