Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Mar.2021, 09:38

REPRIZA SUPERKUPA: Bilbao posle produžetaka u finalu Kupa Kralja - čeka ga Barsa!

Sjajna partija baskijaca.
Ekipa Atletik Bilbaa savladali su na gostujućem terenu ekipu Levaneta rezultatom 1:2 (1:1), nakon produžetaka i tako se plasirali u finale Kupa kralja, gde će ih dočekati Barselona.
U prvoj utakmici bilo je 1:1, baš kao i u revanšu nakon 90 minuta igre, pa je pitanje pobednika rešeno tek posle dodatnih 30 minuta.
Bilbao je tako zakazao susret sa Barselonom u velikom finalu, koja je takođe posle produžetaka bila bolja od Sevilje.
Levante je poveo u 17. minutu golom Martija Rođera.
Ali, radost domaćih nije dugo trajala. Izjednačenje Bilbau doneo je Raul Garsija pogotkom iz jedanaesterca u 30. minutu.
Do kraja nije bilo previše uzbuđenja,...