Proradila srpska veza, Jović za 15 minuta do čela Bundeslige! (video)

Izvor: Sportske.net, 19.Dec.2018, 22:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ajntraht iz Frankfurta gostuje u Majncu u 16. kolu Bundeslige, a ponovo blista bivši napadač Crvene zvezde Luka Jović.

Majnc je dočekao ekipu Frankfurta na svom stadionu, a nakon 45 minuta igre rezultat je 2:2, Ajntraht je dva puta gubio, ali se u igru vraćao zahvaljujući Joviću.

Poveli su u 10. minutu preko Kvajsona domaći fudbaleri, da bi po isteku pola sata igre Ajntraht izjednačio.

Strelac je naravno bio fantastični Luka Jović.

Odlično >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << je Filip Kostić ubacio loptu po zemlji sa leve strane, nakon briljantne kontre Ajhtrahta, ostavio je lakši deo posla svom zemljaku, koji bez većih problema šalje loptu u mrežu Majnca za 1:1. Bio je to 11. gol Jovića u Bundesligi ove sezone.

Samo pet minuta kasnije je Majnc ipak ponovo poveo, strelac još jednom Šveđanin Kvajson.

Ali, prvi minut nadoknade, De Guzman izvodi korner sa desne strane, sjajno pred golom rivala skače Jović i postiže svoj 12. gol u Bundesligi ove sezone, te tako izbija na vrh liste strelaca nemačkog šampionata!

Ima isti golgeterski učinak kao Alkaser iz Dortmunda, ali zbog tri asistencije ima prednost u odnosu na Španca.