Primera - Pirova pobeda Barselone, ostaje bez najboljeg pred El Klasiko? (video)

Izvor: Sportske.net, 20.Okt.2018, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Primera - "Pirova" pobeda Barselone, ostaje bez najboljeg pred El Klasiko? (video)

Nova glavobolja za Ernestea Valverdea.

U devetom kolu španske Primere, Barselona je na svom terenu savladala Sevilju sa 4:2 i tako preuzela vodeće mesto u španskom šampionatu.

Samo 120 sekundi je trebalo Barsi da povede protiv gostiju iz Andaluzije, Filip Kutinjo je iskoristio asistenciju Mesija i zatresao mrežu domaćih.

Deset minuta kasnije pogodio je i sam Leo Mesi, ali onda je usledio prizor koji je zabrinuo mnoge - Argentinac je morao da napusti igru >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u 26. minutu zbog povrede ruke.

On bi mogao da propusti možda i najbitniju utakmicu sezone, više o tome pročitajte OVDE.

U drugom poluvremenu Katalonci stižu do još jednog pogotka, precizan sa bele tačke bio je Luis Suarez u 63. minutu.

Sevilja je uspela da smanji prednost golom Pabla Sarabije u 79. minutu, ali to nije bilo dovoljno da se zaustavi ekipa Ernestea Valverdea.

Sudbinu svog bivšeg kluba zapečatio je Ivan Rakitić koji je bio precizan u 88. minutu susreta.

Utešni pogodak za Andalužane postigao je Luis Murijel u prvom minutu nadoknade vremena.