Primera - Kakav je samo majstor Stuani, ali ne vredi, Alaves uzeo bod! (video)

Izvor: Sportske.net, 12.Jan.2019, 22:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Urugvajac postigao sjajan pogodak.

U 19. kolu španske Primere, fudbaleri Đirone odigrali su nerešeno na svom terenu rezultatom 1:1.

Gosti su imali blagu terensku inicijativu, ali Đirona je bila ta koja je povela u 12. minutu preko Kristijana Stuanija koji je sjajnim makazicama matirao Pačeka.

Krenuo je Alaves još ofanzivnije, naročito u drugom poluvremenu, pa je golom Borhe Bastona uspeo da izjednači u 50. minutu.

Mogla je ekipa Abelarda >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i do sva tri boda pošto je Kaljeri umalo savladao protivničkog čuvara mreže, ali promene rezultata nije bilo.

Đirona se nakon ove utakmice nalazi na osmoj poziciji, dok je Alaves na četvrtom mestu Primere.