Izvor: B92, 06.Okt.2019, 17:34

Prečka spasla Mihajlovićevu Bolonju, VAR razočarao Džeka i Kalinića

Fudbaleri Bolonje i Rome odigrali su nerešeno rezultatom 2:2 u sedmom kolu italijanske Serije A.
Bolonja je dva puta vodila na domaćem terenu, ali ostala bez pobede u povratku Siniše Mihajlovića na klupu te ekipe.
Domaćin je poveo preko Krejcija u 21. minutu, da bi neumoljivi Imobile izjednačio samo dva minuta kasnije.
Rodrigo Palasio je doneo novu prednost Bolonji, ali je Imobile ponovo bio precizan i u 40. minutu ponovo izjednačio.
U 52. minutu krenulo je veliko slavlje na stadionu "Renato Dal'Ara", kada je Svanberg zatresao mrežu gostiju. Ipak, usledila je pomoć VAR tehnologije i poništavanje gola.
Lacio je ponovo zakomplikovao sebi život u 60. minutu kada je Leiva dobio...