Izvor: MozzartSport.com, 25.Jul.2020, 23:49

Potpuni cirkus: Sasuolo dao četiri gola, VAR poništio svaki, Napoli dobio meč (VIDEO)

Filipu Đuričiću dva pogotka nisu priznata

Ovakav slučaj se ne pamti otkako je uveden VAR! Sasuolo večeras na San Paolu nije igrao protiv Napolija, nego protiv VAR sobe.

Četiri gola postigli su zeleno-crni. I izgubili su utakmicu 2:0! Četiri gola dao je Sasuolo, posle asistencije video tehnologije poništena su mu sva četiri. Cirkus, apsolutni cirkus, da čovek pozeleni od muke...

A, dva od ta četiri gola postigao je Filip Đuričić. U sjajnoj >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << je formi srpski reprezentativac u nastavku sezone, a večeras se u Napulju poigravao sa ekipom koju uskoro čeka obračun sa Leom Mesijem i Barselonom. Đuričić je parao odbranu Napolitanaca po svim šavovima, delio asistencije, postizao golove, a na kraju će u zvaničnoj statistici pisati da se ništa od toga nije dogodilo. Nema. Nula.

Oba gola koja je postigao srpski as poništena su zbog ofsajda. U prvom je „krivac“ bio on, u drugom Traore, posle čijeg je udarca Filip natrčao na odbitak i zatresao mrežu Napolija. Ali, ponovo je stigao signal iz VAR sobe...

Potom je Domeniko Berardi uhvaćen u ofsajdu pre trećeg kola Kaputa, da bi kod četvrtog Berardi bio strelac, ali se njegov asistent pre toga upleo u nedozvoljenu poziciju. Bar su tako javili pomoćnici sudija kraj tv ekrana.

Posle toga je, očekivano, opao voljni momenat kod gostiju, pa je Alan u 94. minutu duplirao prednost Napolitanaca, prvi gol postigao je Hisaj još u 8. minutu i tri boda su u ovoj neverovatnoj utakmici ostala u Napulju.