Poluvreme - Zvezda još nije dala gol, kako navijači reaguju? (foto)

Izvor: Sportske.net, 17.Jul.2018, 21:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zvezda, bez sumnje, kvalitetniji rival, ali kao i u Letoniji, realizacija je problem.

Posle prvih 45 minuta meča na Marakani, Zvezda - Spartaks 0:0, što je rezultat i prve utakmice odigrane u Rigi.

U odličnoj atmosferi na našem najvećem stadionu, crveno-beli su konstantno napadali, imali potpunu terensku inicijativu, ali su se i ispromašivali, pre svih Milić i Ebisilio.

Njih dvojica su bili i najzapaženiji u ekipi Zvezde tokom prvih 45 minuta, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ali u završnici su problemi evidentni.

Milić je u 12. minutu imao sjajnu šansu posle centaršuta Ebisilija, ali je sa nekih pet metara glavom šutirao preko gola.

Par minuta ranije, viđena je i sporna situacija u kaznenom prostoru gostiju, kada je Milić oboren, ali se sudija nije oglasio.

Potom su pokušavali i Ben i Ebisilio, a u 25. minutu opasna kontra gostiju po levoj strani, usledio je centaršut za Malejeva, koji sa ivice kaznenog prostora šutira preko gola.

Do kraja poluvremena, još po jedna odlična prilika za Ebisilija i Milića, ali ponovo bez efekta.

Imali su crveno-beli i slobodan udarac iz izgledne pozicije preko Bena, ali ni on nije uspeo da pogodi mrežu.

-

Degenek dobar, biće top pojačanje. #FKCZ

— Disident™ (@Dissidente__) July 17, 2018 -

Prvi kad im damo dacemo im odmah jos 6 #fkcz

— Gaga Rajkovic (@GagaRajkovic1) July 17, 2018 -

Konstantno visoke lopte na niskog Bena. Nikako Ebesilio da se uključi i proba neki pas u prostor. #fkcz

— Vujke (@Dr_Saw) July 17, 2018 -

Може ли тај први гол, за остали 5 ћемо лако? #fkcz

— Адам Морисон (@OLojpur) July 17, 2018 -

Svaki rezultat ispod tri gola razlike za #fkcz smatraću kao plod loše Zvezdine igre. Idemo Zvezdo.

— Зоран Плавшић (@mandrak72) July 17, 2018

-

Ben, Milić a kasnije i Pavkov... Teško je nadati se golu od njih. Trebalo je dati šansu Joveljiću, umesto njega Milijaš i Dušan J. na klupi...