Izvor: Sportske.net, 14.Feb.2018, 21:35

Poluvreme - ''Pršti'' u Madridu, Liverpul po Sitijevom receptu! (video)

Poluvreme - Pršti u Madridu, Liverpul po Sitijevom receptu! (video)

Razvoj događaja sličan sinoćnjem. Jedna utakmica deluje da je skoro već rešena, druga postaje sve uzbudljivija!
U Madridu nije bilo previše uzbuđenja u prvih dvadesetak minuta, a onda je borba počela da se rasplamsava.
Prvo su domaći u 25. minutu iznudili slobodan udarac na 19-20 metara od gola Parižana, Ronaldo ga je izveo, ali je lopta otišla iznad prečke.
Usledila je obećavajuća akcija Nejmara na drugoj strani, ali je najbolji fudbaler gostiju suviše oklevao i na kraju nije uspeo ni da šutira, ni da uposli Mbapea u kaznenom prostoru Reala.
Samo minut kasnije prodor Marsela koji sa leve strane maestralno pronalazi Ronalda, koji je imao otvoren put ka golu, ali umesto mreže,...