Izvor: RTS, 29.Sep.2018, 18:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pobede Totenhema i Sitija, Everton bolji od Fulama

Fudbaleri Totenehema i Mančester sitija zabeležili su sigurne pobede u sedmom kolu Premijer lige, savladavši istim rezultatom 2:0 Hadersfild, odnosno Brajton. Everton ubedljivo 3:0 savladao ekipu Fulama.
Totenhem je u hadersfildu do trijumfa došao već u prvih 45 minuta, a dvostruki strelac za Spurse bio je Hari Kejn, u 25. i 34. minutu sa bele tačke.

Siti je na svom terenu slavio protiv Brajtona >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << istim rezultatom, a strelci za "građane" bili su Sterling u prvom i Aguero u rugom poluvremenu utakmice na "Etihadu".
Everton je sa 3:0 savladao ekipu Fulama. Gilfi Sigurdson je prvo promašio penal, a kasnije postigao dva pogotka za "karamele", dok se u listu strelaca upisao i Čenk Tosun.
Aleksandar Mitović odigrao je 90 minuta u ekipi Slaviše Jokanovića, ali je uspeo da upiše samo žuti karton.
Arsenal je sa 2:0 savladao ekipu Votforda, autogolom Katkarta i pogotkom Mesuta Ozila.
Lester je istim rezultatom trijumfovao u Njukaslu, a strelci su bili Džejmi Vardi sa bele tačke i Hari Megvajer.
Rezultat 2:0 viđen je i u Vulverhemptonu, gde su Vulvsi pogocima Kavaleira i Žonija savladali ekipu Sautemptona.
Od 18.30 u derbiju kola sastaju se Čelsi i Liverpul.