Izvor: Sportske.net, 15.Maj.2019, 22:45

Plej-of Čempionšipa, Lampard jači od Lidsa i Bijelse! (video)

Veliki uspeh Frenka Lamparda.
Lids i Derbi su odigrali fantastičan meč.
Domaćin je bio favorit pred ovu utakmicu jer je nakon prve imao 1:0 i to na gostovanju, a večeras je čak i poveo sa 1:0 preko Dalasa u 24. minutu.
Sve su imali igrači Marsela Bijelse, i navijače iza sebe, i rezultat od 2:0 ukupno, sve što je trebalo jeste da privedu meč kraju, ali se desio nagli pad koji je počeo pred kraj prvog poluvremena.
Prvo je Meriot uspeo da izjednači na 1:1 u 45. minutu, da bi već nakon 13 minuta drugog dela igre stvar bila okrenuta za 180 stepeni.
Maunt je izjednačio na 2:2 (1:2 u Lidsu), a Vilson je iz penala doneo prednost gostima od 2:3 u ukupnom rezultatu.