Izvor: RTS, 23.Jan.2021, 18:29

"Petarda" Ajntrahta - Kostićeva "bomba" i asistencija, Jović ponovo trese mreže

Fudbaleri Ajntrahta deklasirali na gostovanju Arminiju sa 5:1, a srpski fudbaleri, Filip Kostić i Luka Jović, ponovo su imali zapažene uloge.
Ajntraht je u meču 18. kola nemačke Bundeslige lako došao do novih bodova.

Za osam minuta u prvom delu igre, gosti su rešili pitanje pobednika.
Andre Silva je doneo prednost u 25. minutu, a dva minuta kasnije Filip Kostić se upisao u strelce.
Kostić je opalio po lopti sa velike udaljenosti, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << a golman domaćih je samo pogledom ispratio loptu koja je završila u mreži.
Šest minuta kasnije, Kostić je asistirao Silvi za novi gol, a Arminija je smanjila u 36. minutu preko Kordove.
Autogolom Nilsona u 51. minutu Ajntraht je došao do 4:1, a u 66. minutu u igru je ušao Luka Jović.
Posle devet minuta provedenih na terenu, Jović je postigao novi gol u dresu Ajntrahta, treći na dva meča u 2021. godini
U prvom meču 18. kola, fudbaleri Menhengladbaha savladali su Dortmund sa 4:2