Izvor: MozzartSport.com, 16.Jan.2021, 07:56

Palmeiras se okliznuo u završnici: Gremio u 88. minutu izbegao poraz (VIDEO)

Tim iz Sao Paula posle plasmana u finale Kopa Libertadores ispustio važnu pobedu u brazilskoj Seriji A
Veoma važan i naporan revanš duel polufinala Kopa Libertadores i poraz od River Plejta (0:2) uprkos kojem se Palmeiras plasirao u finale ostavio je traga na klub iz Sao Pula koji je pružio vrlo dobru partiju domaćoj sceni u okviru 30. kola protiv Gremija, ali je poklekao u završnici meča (1:1).
Domaćin je utakmicu otvorio kontrom iz koje je mogao da povede već nakon 30 sekundi, ali je Vanderlej dobrom i staloženom reakcijom otklonio opasnost.
Niz prilika Palmeirasa nastavljen je pokušajem u 12. minutu, ali je čuvar mreže gostiju još jednom bio na visini zadatka. Pet minuta kasnije,...