PSŽ naneo treći poraz Liverpulu (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 29.Nov.2018, 00:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Grupa smrti" se dodatno zakomplikovala. Pari Sen Žermen je na "Parku prinčeva" bio bolji od Liverpula 2:1.

Parižani su stigli do vođstva pogotkom Bernata u 13. minutu.

Nejmar je 37. minutu duplirao prednost i 31. golom u Ligi šampiona postao najbolji golgeter među Brazilcima u istoriji najelitnijeg fudbalskog takmičenja. Pre njega je vodeći bio Kaka.

Liverpool vs PSG

A post shared by Footballfaction7 (footballfaction7_) on Nov 28, 2018 >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << at 2:02pm PST

Paris SG 2-0 Liverpool 36’ Neymar pic.twitter.com/wAUeEsNHj3— Goal Radar #UEFA (@goalradarUEFA) 28. новембар 2018.

Penal je sviran za Liverpul u sudijskoj nadoknadi, posle starta Di Marije na Maneom, a da li je u pitanju simuliranje procenite sami:

@GaryLineker @rioferdy5 @btsportfootball @btsport Mane dived. pic.twitter.com/44HAhsQWA9— Manj (@manj_dosanjh) 28. новембар 2018.

Džejms Milner je precizno izveo jedanaesterac, četrnaesti put u prethodnih 16 izvođenja. Takođe, bio je to jedini šut u okvir gola za "Redse" u prvom poluvremenu.

Goooooooooooooooooooooooooooooal James Milner 45+2 (P)#UCL

Via: @MnbrMadrid5 pic.twitter.com/IW24DtWAGY— عز مروق اليوم (@SF7hfc7) 28. новембар 2018.

Međutim, Milnerova talija da u 53 duela u kojima je bio strelac njegova ekipa pobedi, prekinuta je porazom u Parizu.

PSG 2-1 Liverpool FT:

Shots: 12-8

Pass accuracy: 81%-84%

Chances created: 7-4

Possession: 44%-56%

Liverpool lose to Neymar and Co in Paris. pic.twitter.com/VoP9WtRrdu— Squawka Football (@Squawka) 28. новембар 2018.

Izabranici Tomasa Tuhela naneli su treći poraz Liverpulu na gostovanjima, što je prvi put u prebogatoj istoriji ovog kluba. Sva tri meča van Enfilda su završili su sa nula bodova.

Parovi sledećeg kola grupe C su Crvena zvezda - PSŽ i Liverpul - Napoli.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.