PSV udario u tvrdo, ali se volšebno izvukao u 93. minutu! Hladan tuš za odlični Cvole (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 19.Nov.2017, 17:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kakav meč! Biće to velika žal za domaćina zbog poraza 0:1. Možemo da kažemo i nezasluženog

Hladan tuš za Cvole!

Igrao je ovaj tim bolje od PSV Ajndhovena, nadigrao ga, stvorio više šansi, ali su se Filipsovci provukli i u 93. minutu preko Nikole Isimata Mirina došli do tri boda - 0:1. Bio je to centaršut s boka i posle rikošeta PSV dolazi do gola zbog kog je domaće navijače oblio hladan znoj.

Ne da gosti mogu da budu prezadovoljni >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << ovim rezultatom, nego da skaču od sreće!

Bio je to sudar dva tima koja se nalaze na prvom i trećem mestu na tabeli. Očekivano tvrd susret, Cvole je pokazao zube na svom terenu, pokazao da može da bude dobro plasiran na kraju ove sezone. Cvole je čak imao i veći posed lopte, više šuteva ga golu protivnika.

Čak su i mediji privrženi PSV-u bili srećni u izveštavanju što Cvole nije postigao neki gol, i isticali su da je imao dosta šansi i da je čudo kako nisu dali gol. Ali onda dođe lider i postigne gol kojim je pokazao da zna kako se osvaja titula!

Cvole je pokazao da je ekipa na koju moramo da računamo kada je ova sezona Eredivizije u pitanju. Nije lako nadigrati lidera na ovaj način.

Ali, rezultat je najvažniji. Tako da PSV slavi danas.

HOLANDIJA 1 - 12. KOLO:

Fajenord  - VVV Venlo 1:1 (1:0)