PRVENAC SRBINA U NOVOJ SEZONI: Grujićev gol nedovoljan za bod Herti! (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 14.Sep.2019, 18:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prvenac u novoj sezoni.

U četvrtom kolu Bundeslige, ekipa našeg povremenog reprezentativca Marka Grujića poražena je 2:1 na gostovanju u Maincu.

Domaća ekipa Mainca je postigla gol u ''najgore'' vreme, pred kraj prvog poluvremena i rezultatom 1:0 vodili su protiv Herte iz Berlina.

Grujić je u 83. minutu zatresao mrežu i u tom trenutku izjednačio rezultat, međutim to nije bilo dovoljno čak ni za bod. Ovo je Markov prvi gol u novoj sezoni Bundeslige.
Marko #Grujic empata!!! 🙌#M05BSC 1-1 (83') #hahohe pic.twitter.com/asbIofOyZZ

— Hertha Berlín Español (@HerthaBSC_ES) September 14, 2019

Mainc je dva minuta pre kraja postigao pobedonosni gol i zabeležio prvu pobedu, posle tri uzastopna poraza.

Ekipa u kojoj igra Marko Grujić ostaje samo na jednom bodu iz četiri kola, s obzirom da su samo jednom uspeli da ostanu neporaženi, a uz to su tri puta poraženi.